Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych

Odbiór odpadów wielkogabarytowych

Wielkogabarytowe odpady komunalne, powstające w gospodarstwach domowych, odbierane będą w systemie objazdowym tylko z nieruchomości zamieszkałych według poniższych zasad:

  • Odpady wielkogabarytowe odbierane będą tylko z nieruchomości zamieszkałych.
  • Odpady należy wystawić w terminie określonym w harmonogramie do godz. 7:00, odpady z nieruchomości odbierane będą tylko pod warunkiem wystawienia do drogi głównej, nie będzie dojazdów indywidualnych do posesji ze względu na wielkość pojazdu odbierającego odpady.
  • Odpady wystawione w innych dniach nie zostaną odebrane.

 

Przykłady odbieranvch odpadów wielkogabarytowych: meble, wyposażenie mieszkania, np. żyrandole, abażury, obrazy, wykładziny, dywany, rolety, żaluzje, wózki dziecięce, miski, styropian opakowaniowy po sprzęcie RTV i AGD, zabawki dużych rozmiarów, meble ogrodowe, duże skrzynki, donice, materace, kołdry, rowery, a także zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, np. pralki, lodówki, telewizory oraz baterie. Zakazane jest mieszanie odpadów, każdy rodzaj odpadu należy wystawić oddzielnie.

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych

Lp.

Termin odbioru odpadów

Miejscowość, ulica

1

12.04.2021

Brzózki, Chmielnik, Niwka, Stawisko, Borki, Stanisławów, Ksawerów nad rzeką, Biechowy, Pogorzałki, Wysokie, Wacławów

2

13.04.2021

Dębicz, Ksawerów, Stukol, Patrzyków, Nowy Czarków, Święte, Żrekie

3

14.04.2021

Podgór, Podgórz, Lichnowo, Kędziorki, Górka, Grabowe, Grabczyna, Wielany, Winnica,

4

15.04.2021

Ranna, Podbór, Barce, Kuźnica, Marysin, Milin, Osowce, Sakłak, Tobułka, Polic, Konstantynów, Drążek

5

16.04.2021

Bilczew, Rysiny, Strumyk, Jabłków, Helenów Pierwszy, Helenów Drugi, Trzy Borki, Wiązowa, Pąchów, Księży Ostrów

6

19.04.2021

Święciec, Izabelin, Lutnia, Grąblin, Grąblinek, Dąbrówka

7

20.04.2021

Wola Podłężna

8

21.04.2021

Rudzica, Długa Łąka, Rudzica-Leśniczówka, Morzysław-Kolonia, Anielew

9

22.04.2021

Kramsk-Łęgi, Kramsk: ulice Kolejowa, Kościelna, Bogusławskiego, Słoneczna, Powstańców Wielkopolskich, Rynek, Południowa, Pogorzelna, Wojska Polskiego

10

23.04.2021

Kramsk-Pole, Kramsk-Łazy, Kramsk: ulice Konińska, Kosmonautów, Kościuszki, Czecha, Kwiatowa, Piłsudskiego, Kurpińskiego, Paderewskiego, Szeluty, Sygietyńskiego, Mickiewicza, Chopina