Logo Urzędu Gminy Kramsk

Helenów pamiętał o Dniu Ziemi

Ocena 0/5

Mieszkańcy Helenowa Pierwszego pamiętali dziś o Dniu Ziemi. – Zwłaszcza najmłodsi, którzy wiedzą, że miejsce śmieci nie jest przy drogach i nie w lesie. Czyste środowisko to zdrowsza Ziemia i my – mówi Andżelika Kamińska z Helenowa Pierwszego. – To już drugie działanie z serii EKO MY HELENÓW. Myślę że to hasło pozostanie z nami na dłużej – dodaje.

Galeria zdjęć

received_282256814106401 20220422_120158 received_519252926243580 20220422_121536 received_706643894100572
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności