Logo Urzędu Gminy Kramsk

Ogłoszenie wyników naboru uzupełniającego na członka Komitetu Rewitalizacji Gminy Kramsk

Ocena 0/5

Wójt Gminy Kramsk ogłasza, że zakończony został nabór uzupełniający kandydatów na członków Komitetu Rewitalizacji Gminy Kramsk.

Nabór uzupełniający kandydatów na członków Komitetu Rewitalizacji trwał od dnia 2 lutego 2026 r. do dnia 23 lutego 2026 r. W wyznaczonym terminie wpłynęło do Urzędu Gminy Kramsk 6 formularzy zgłoszeniowych.

W wyniku naboru uzupełniającego do składu Komitetu Rewitalizacji zostali zakwalifikowani:

Dorota Kubsik – mieszkaniec Gminy Kramsk z obszaru rewitalizacji;
Maria Kordyl – mieszkaniec Gminy Kramsk spoza obszaru rewitalizacji;
Marek Wiktorski – podmiot prowadzący na obszarze Gminy Kramsk działalność gospodarczą;
Julita Antecka – przedstawiciel podmiotu prowadzącego na obszarze Gminy Kramsk działalność społeczną, w tym organizacji pozarządowych i grup nieformalnych;
Magdalena Politańska – przedstawiciel jednostki organizacyjnej Gminy Kramsk;
Patryk Janiak – przedstawiciel Rady Gminy Kramsk.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności