Logo Urzędu Gminy Kramsk

Weź udział w ankiecie dotyczącej transportu!

Ocena 0/5

Zaproszenie do udziału w ankiecie dotyczącej preferencji komunikacyjnych...

Drodzy Mieszkańcy,

Rozpoczęły się prace nad opracowaniem dokumentu pn. „Plan Zrównoważonej Mobilności w Aglomeracji Konińskiej”. Jest to dokument strategiczny, który ma służyć poprawie mobilności mieszkańców.

Opracowanie wspomnianego planu pozwoli lepiej:

• wykorzystać istniejącą infrastrukturę w miastach, gminach i powiecie,

• planować transport (w tym transport zbiorowy, rowerowy),

• koordynować inwestycje.

Każdy z Was może aktywnie uczestniczyć w tworzeniu Planu Zrównoważonej Mobilności w Aglomeracji Konińskiej, dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej preferencji komunikacyjnych. 

Procedura polega na wypełnieniu formularza online. Czas trwania to 10 minut. Badanie online jest poufne, nie wymaga podawania swoich danych osobowych. Udział jest dobrowolny i w każdym momencie możliwa jest rezygnacja z uczestnictwa bez podania powodu. Rozpoczęcie ankiety jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w badaniu, które potrwa do 15 marca 2024 roku.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt ze Stowarzyszeniem Aglomeracja Konińska za pośrednictwem adresu: biuro@aglomeracjakoninska.org

Twoje odpowiedzi są dla nas niezwykle ważne w celu zrozumienia potrzeb mieszkańców i poprawy infrastruktury komunikacyjnej.

Link do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeST9ifLdoLcQ1xqsNA3M3nzzgMxRXIV3t8yiP47CeyQpWTRQ/viewform

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności