Logo Urzędu Gminy Kramsk
Powróć do: Kontakt

SMS Info

Informacje przez SMS: kanał informacyjny „Kramsk SMS info”

Bądź zawsze dobrze poinformowany dzięki nowej usłudze powiadamiania SMS-em!

 

Informacje zawarte w przesłanym SMS-ie będą dotyczyć ważnych wydarzeń kulturalnych, sportowych, rozrywkowych w naszej gminie jak również kanałem tym będziemy przekazywać komunikaty o lokalnych zagrożeniach np. silny wiatr, blokady lokalnych dróg, itp.


W zasadzie za SMS-y wysyłane do Ciebie przez „Informacje SMS” nie powinieneś ponosić żadnych kosztów. Wszelkie koszty dodatkowe, które naliczy Twój operator sieci komórkowej (np. za otrzymanie zagranicznego SMS-a), będą musiały zostać zapłacone przez Ciebie.


Aby móc korzystać z tej wygodnej usługi powiadamiania SMS-em wystarczy wysłać SMS o treści "AKCEPTUJĘ" na numer telefonu 784092098.


Możesz w dowolnej chwili wyrejestrować się z usługi otrzymywania informacji SMS-em. Aby odwołać otrzymywanie SMS-ów wyślij SMS-a o treści "NIE" na numer telefonu 784092098.

Zastrzeżenia prawne.

Wszystkie informacje są starannie selekcjonowane i dokładnie opracowywane. Nie mniej jednak może się zdarzyć że - z uwagi na charakter komunikacji SMS-em - informacja może być spóźniona, niepełna lub nie zostać przesłana. "Informacje SMS" nie udzielają żadnych gwarancji funkcjonowania tej usługi, dostępu do wiadomości, tematu wiadomości, kompletności czy też poprawności przesyłanych danych.