Logo Urzędu Gminy Kramsk

Aplikacja do rozliczeń PIT i wspierania lokalnych Organizacji Pożytku Publicznego przy wykorzystaniu 1% podatku za rok 2021.

Szanowni Państwo,
 
pragniemy poinformować, że Urząd Gminy Kramsk uzyskał dostęp do przygotowanej w ramach realizacji projektu „Wspieraj lokalnie” aplikacji do rozliczeń PIT i wspierania lokalnych OPP przy wykorzystaniu 1% podatku za rok 2021. Aplikacja jest w pełni funkcjonalna i gotowa do użycia.
 
Strona startowa aplikacji znajduje się na pod adresem:
https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-kramsk/


Wiadomość dla lokalnych OPP
W związku z przystąpieniem przez Urząd Gminy Kramsk do projektu „Wspieraj lokalnie”, mającego umożliwić organizacjom pożytku publicznego bardziej efektywne pozyskiwanie funduszy z 1% podatku dochodowego, informujemy Państwa o możliwości przygotowania dla Państwa organizacji prezentacji w aplikacji do rozliczeń PIT, która zamieszczona została na naszej stronie internetowej. W czasie rozliczenia podatkowego w aplikacji podatnicy zachęcani będą do przekazania 1% na rzecz lokalnych OPP, czyli między innymi dla Państwa organizacji.

W celu uzyskania dostępu do systemu i przygotowania prezentacji/wizytówki dla Państwa OPP prosimy o wypełnienie następującego formularza:
https://www.iwop.pl/formularz-dla-lokalnych-opp
 


Przekaż 1% w gminie Kramsk
„Wspieraj lokalnie” to projekt realizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl.Łatwe podatki PIT Online.